Fototapeta New York

Iskierka niegdy nie była w Nowym Jorku. W Nowym Jorku nie był nikt z Iskierki znajomych. Iskierka była w Krakowie, Poznaniu i Kołobrzegu. Była nawet w Pradze, ale w Nowym Jorku - NIE!


Tutaj Iskierce nasuwa się pytanie filozoficzne: Czy jeżeli, ani ona, ani nikt z jej znajomych nie był w Nowym Jorku, to czy on w ogóle istnieje? Zdjęcia są! Iskierka nie zaprzecza, ale Iskierka widziała na filmie awatara i nie zakłada, że w świecie realnym go nie ma.


Zresztą nie ma znaczenia, czy jest, czy go nie ma. Na zdjęciach wygląda pięknie i fototapeta Nowy Jork świetnie sprawdzi się w nowoczesnym salonie lub kuchni.

Zaczynajmy.

Czarno - biała fototapeta z widokiem na Manhattan.


Wspaniała perspektywa i o to chodzi. Wybierając fototapetę z miastem Iskierka liczy właśnie na perspektywę. Daleko hen tam wieżowce, a tuż obok ławeczka i deski pomostu. Prawda, że ładnie :)

Czarno biała fototapeta z widokiem na Nowy Jork.


Fototapeta z Nowym Jorkiem w łazience? Iskierka nie powiesiłaby u siebie takiej dekoracji. Kwiaty są OK, kamyczki są OK, gałązka jabłoni jest OK, ale Nowy Jork? Szczęśliwie każdy ma swój własny gust i nikt Iskierce chłopa nie podbierze :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Strona pod opieką

statystyka