fototapety bambus

Proszę Państwa Iskierka marzy o pięknej fototapecie. Idźmy w stronę fototapety bambus. Iskierka postara się wyszukać dla Państwa pięknej fototapety z bambusami. Kilka przykładów. Nie będziemy się katować setkami wzorów. Kilka ładnych bambusów na fototapecie.

Pierwsze koty za płoty, a zatem fototapeta z bambusami do kuchni.Iskierce odpowiadają odcienie zieleni obecne na tej fototapecie. Ładna ciemna zieleń i kuchnia. Dwie przyjemności na jednym zdjęciu. Gdyby jeszcze lodówka była otwarta. Gdyby jeszcze w tej otwartej lodówce stał szampan i truskawki. Gdyby jeszcze po owe truskawki i szampan sięgał ów Pan co powiedział dzisiaj Iskierce dzień dobry wsiadając do windy. Gdyby tak było, to Iskierka uznałaby, że obraz jest doskonały.Drugi kot na płocie, a zatem fototapeta z bambusami w łazience.Podobnie jak w przypadku fototapety z bambusami w kuchni tak i tutaj Iskierka widzi pewne uzupełnienie. Łazienkę, fototapetę z bambusami i wannę można uzupełnić o jeden detal, który wprowadziłby śmiech, pianę, wodę i uśmiech.

Ostatni - trzeci kot na płocie, czyli ponownie fototapeta z bambusami w łazience.Iskierka proponuje, aby fototapety do łazienki zamawiać w wersji laminowanej. Niech ona będzie zmywalna i niech woda jej nie przeszkadza. Iskierka widziała już taką fototapetę w łazience i piękna jest ona i mocno estetyczna i mocno zmysłowa. Taki mały domowy salon spa. Tylko zpalić świeczkę zapachową, wlać do wanny olejek do kąpieli i położyć się na pół godzinki.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Strona pod opieką

statystyka