Fototapety dla dziewczynek

Fototapety dla dziewczynek, a zatem małych księżniczek, wróżek lub gwiazdeczek. Iskierka "przetrząsnęła" zbiory fototapet, aby wybrać takie, które mogłyby udekorować pokój małej dziewczynki.


Iskierka pamięta jak będąc małą dziewczynką marzyła o jasnych włosach. Miała ciemnawe i myszate, a marzyła o blond włosach. Gdyby takie włosy miała, to nie wpadłaby na pomysł malowania włosów farbkami.


Zważywszy na przykład załamującej dłonie mamy i pobrudzonej na amen koszulki, Iskierka proponuje zapytać swoją dziewczynkę o jakiej fototapecie marzy. Można się zdziwić! Wprawdzie podpatrując nasze dziecko zauważymy, że namiętnie bawi się lalkami, ale okaże się, że lalki i owszem są fajne, ale na fototapetę nie pasują. Dowiemy się na przykład, że fototapeta, to powinna być z kwiatkami i łąką.


I proszę uprzejmie. Fototapeta z kwiatkami i łąką. Taka fototapeta jak powyżej w rozmiarach 125 cm x 125 cm bardziej przypomina plakat, ale różni się od plakatu sposobem montażu. Nakleja się ją na ścianę zwykłym klejem do tapet i już. Jedna chwila i nasza dziewczynka mieszka u podnóża pagórka. Nie zapominajmy o słonecznikach. Kwiatuszkowe słoneczka nastrajają wesoło do świata :)

Iskierce podoba się wesołe otoczenie dla dziewczynki. Wesołe i ciepłe otoczenie sprawia, że nasza dziewczynka będzie wesoła i ciepła. Aha i koszt fototapety nie jest przystępny. Wydrukowana bezwonnymi farbami lateksowymi nie będzie śmierdziała i jest bezpieczna dla zdrowia co Iskierka ceni sobie jako zabezpieczenie przed wszędobylskimi truciznami kosztuje zaledwie 250 zł.


Zupełnym zaskoczeniem będzie odkrycie kogo nasza dziewczynka kocha.
- Kochasz mamusię?
- Tak.
- A Tatusia?
- Tak.
- A kogo najbardziej?
- Krówkę z serduszkiem.

Tak więc w kolekcji pojawia się fototapeta z zakochaną krową.


Iskierce
rośnie
serce

na myśl o krowie co kocha świat :)

I taka krowa nie ma wymagań chodowlanych. Można się do niej bezstresowo przyzwyczaić. Wisi sobie na ścianie i daje radość. Mleka co oczywiste nie daje, ale radość i uśmiech - tak.

Ostatnim zdaniem na temat fototapety dla dziewczynek będzie fototapeta z pieskiem.

Czy warto mieć pieska? Oczywiście, że warto! Warto głaskać, całować i ukochać pieska. Dbać o niego, wyprowadzać na spacer, sprzątać po nim i karmić. Warto, ale ... czasami piesek nie może pojawić się w domu. Może więc choć fototapeta z pieskiem? Proszę bardzo! Piesek na fototapecie wygląda jak widać i dobrze mu z tym przyjaznym wyrazem twarzy.


1 komentarze:

Anonimowy | 19 grudnia 2012 07:21

gdzie można kupić zamieszczone na zdjęciach łóżko?

Prześlij komentarz

Strona pod opieką

statystyka