Fototapety panoramiczne.

Przed Iskierką trudne zadanie. Za dwa tygodnie - na ślubie Agatki musi wyglądać szałowo, ale oczywiście mniej szałowo niż Panna Młoda. Co robić? Czy Iskierka może sobie pozwolić na:

- opaleniznę w kolorze czekolady do której faceci lecą jak pszczoły do miodu?
- sukienkę czerwoną typu Malena, opiętą na biodrach i kloszem za kolano?

Iskierka musi sprawę przemyśleć. Chciałaby kusić i czarować, ale nie kosztem Agatki, której wybór zamyka się w sukni koloru ekri.

Czas pokaże, a na dzisiaj Iskierka proponuje fototapety panoramiczne ze sklepu Agaton Studio.

Dlaczego fototapety panoramiczne?
Nawet przy małym rozmiarze sprawiają wrażenie ogromnych. Niewielkim kosztem powiększają i dekorują.
Poniżej przykłady.

Fototapeta panoramiczna z sygnalizacją świetlną.Ta fototapeta Iskierkę urzekła :) Sygnalizacja świetlna w nowoczesnym salonie wygląda po prostu świetnie. Światło zielone i czerwone. Znany motyw, a jednak bardzo rzadko wykorzystywany w dekoracji. Iskierka taką fototapetę widzi w mieszkaniu młodych duchem osób, które nie mają ochoty na kwiaty i drzewa.


Fototapeta panoramiczna z lasem do sypialni.


Na widok tej fototapety Iskierki serce zabiło szybciej. Drzewa w sypialni idealnie się sprawdzają. Generalnie jak to w sypialni natura jest najlepsza. Naturalnie zielona i drzewo rosła. Jednym słowem dodatkowe okno na las bez uciążliwych komarów i much. Zwłaszcza much Iskierka nie trawi.

Fototapeta z panoramą tuneluProszę i to jest najlepszy przykład jak tanim kosztem można wykonać doskonałą dekorację. Mało inwazyjny tunel na fototapecie powiększył optycznie pomieszczenie. Ściana stała się niejako pierwszym planem dla czarno białej perspektywy. Tylko kilka intensywnych kolorystycznie dodatków i salon jak malowanie.

Fototapeta panoramiczna z rafą koralową.Rzecz jasna nie tylko do łazienki, ale jak wiadomo ryby najlepiej czują się w pobliżu wody, a zatem taka lokalizacja wydawała się Iskierce naturalna. Nie wiedzieć dlaczego grafik z Agaton Studio umieścił ją w restauracji. Rafa koralowa jak widać jest niezwykle kolorowa i pasuje prawie do każdego wnętrza, ale żeby do restauracji... hm

Fototapeta panoramiczna z zielonym splotem liści.Iskierka napisała, że liści, ale pewna tego nie jest. Splot jest naturalny i do sypialni jak znalazł. Kolorystyka bieli ścian podkreśla i uwydatnia kolor zieleni. Warto by było zastanowić się nad jeszcze kilkoma dodatkami w tym kolorze. Zielony w sypialni... to jest to!

Strona pod opieką

statystyka